7/24 Whatsapp : 0538 433 0064 Online Canlı Destek

Astropay Nedir

Ucuz AstropayAstropay Kart Nedir?

Astropay internette bulunan on binlerce mağazada ve sitelerde kullanılan ön ödeme görevini üstlenen karttır. Astropay’ın temel amacı; ödemelerinizi güvenle kişisel bilgilerinizi vermeden yapmanıza olanak sağlayan ve bilgi hırsızlıklarını önüne geçmeye çalışan bir karttır. Hem güvenli alışverişi hem de binlerce kampanyadan yararlanmanıza hak tanıyor.

Bu kartı satın aldıktan sonra size kredi kartındaki gibi limitiniz belirlenir. Kart alındıktan sonra limiti oluşturmak için siz pin kodları verilir, bu pin kodları sizin alışveriş anında paranız, bakiyeniz olur. Astropay fiziki olarak elinizde tutabileceğiniz bir kart değildir. Ayrıca alışverişinizi astropaydaki miktarın bitirinceye kadar alışveriş yapma hakkını da sunmaktadır. Hesap bakiyeniz 10,50,500,1000 gibi tıpkı bir kredi kartındaki bakiye gibi görülecektir .

Astropay kart nasıl kullanılır?

Astropay kartını satın aldıktan sonra kişiye verilen sanal pin kodlarını ile harcama yapmak istenilen anlaşmalı siteler ile ödeme yöntemleri kısmındaki Astropay kısmına girerek ödemeyi yapabiliriz. Aldığımız kart tutarını gerek bir defada gerekse kısım kısım kullanmamız mümkündür. Çok yakında bütün resmi sitelerde geçerli olacaktır. Ve böylece ister Türkiye sitelerinde isterseniz dünya sitelerinde alışveriş yapabileceksiniz.

Neden kullanmalıyım Astropay?

Piyasada bulunan binlerce kredi kartlarına aylık ya da yıllık olarak faiz, kart kullanım ücreti hesabımızdan yok yere kesilmektedir. Gereksiz olarak bu durumda bizlerden para çıkışına yol açmaktadır. İşte Astropay bunların önüne geçerek sizleri faiz ve kart aidatı derdinden kurtarmak için oluşturulmuştur.

Astropay ile güvenle ve içiniz rahat dolu alışverişler dileğimle iyi günler…