7/24 Whatsapp : 0538 433 0064 Online Canlı Destek

Otopay

15 May
2016
Otopay

Otopay Birçok site de online alışverişler ve ödeme yapılmasını sağlayan ön ödemeli sanal kart türüdür. Yatırılan tutar internet alışverişlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Hem hızlı hem de güvenilir adresi olan Otopay ihtiyacınız olduğu an da kolaylıkla ulaşabileceğiniz ön ödemeli kart türüdür.

 

Birçok web sitesinde yapılacak ödemeler de kullanılan bu kart aynı zamanda da birçok alışveriş sitesinde de kullanılıyor. Hem çok hızlı hem de güvenilir para yatırmak için ön ödemeli Otopay kartına sahip olmalısınız. Bu ön ödemeli kart sayesinde hiçbir site de hiçbir şekilde özel bilgilerinizi veya banka bilgilerinizi kullanmak zorunda kalmazsınız. Kredi kartlarına göre bile daha güvenli olan bu sistem birçok site ile anlaşma sağlamıştır. Bu gibi siteler de geçerliliğini sürdürürken gün geçtikçe anlaşmalı alışveriş sitelerinin artırımını çoğaltıyor. Otopay kart on dokuz haneli kart numarasından oluşmaktadır. Ön ödemeli sistem ile alışverişleriniz de bu kart numarası ile işlem yapabilirsiniz. Kartınızda bulunan öncede ödenmiş tutar ile alışveriş yapmak için önceden oluşturmuş olduğunuz dört haneli güvenlik kodunun kullanılması ile alışverişinizin hem çok hızlı hem de çok güvenilir olması sağlanır. Birçok site de geçerlilik gösteren otopay ile hızlı ve güvenilir alışverişin tadını çıkarın. Bu karta sahip olmak için yapmanız gereken internet yolu ile satın almaktır. Satın aldığınız ve ön yükleme yaptığınız tutarı internet üzerinden yapacağınız herhangi bir alışverişiniz de rahat ve güvenli şekil de kullanabilirsiniz. Bu kartın kullanımı esnasında hiçbir yere kredi kartı bilgileriniz veya banka bilgilerinizi vermeden içiniz rahat şekil de harcamalarınız yapabilirsiniz.

 

Karta sahip olmak için başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Otopay birçok internet sitesinde geçerlilik gösterdiği için hem alışverişleriniz hızlı ve güvenilir olur hem de internet üzerinden yapacağınız ödemeleri anlaşmaları olduğu doğrultu da hızlı ve en güvenilir biçim de bilgilerinizi banka gizli tutarak tamamlarsınız. Bu ön ödemeli kart hızlı ve güvenilir alışverişi yanında getiriyor. Artık internet alışverişlerinden korkmadan güvenle ve uğraşmadan hızlı alışverişler sağlamanıza katkı da bulunuyor. Sizde hemen ön ödemeli otapaya sahip olun ve internet alışverişlerinizi hızlı ve güvenilir biçim de sağlayın. Kendinizi güven de hissedin.

 

İnternet alışverişleri ve internet sitelerinde ki ödemelerin güvenli ve hızlı yoldan yapılması için oluşturulan bir sistemdir. Otopay alarak yapılacak internet üzeri kullanımlar da alışverişlerin daha güvenli hal de yapılmasını sağlayan bir sanal karttır.

 

Kredi kartı gibi olan bu sanal kart online ödeme yapılmasını sağlar. Ön ödemeli olan bu kart ile kart miktarı istenilen alışverişler de istenildiği gibi kullanılır. Otopay aldığınızda on dokuz haneli bir kart numarasından oluşur ve dört haneli güvenlik şifresi ile yapılan alışverişler de hızlı ve güven veren bir sistemdir. Bu kart kredi kartlarına göre bile saha kullanışlıdır. Çünkü ön ödemeli olan kart alışverişler de kullanıldığında hiçbir banka bilgisi veya özel bilgi kullanılmak zorunda değildir. Hayatımızın nerede ise hemen hemen her köşesinde olan internet artık alışverişlerimizde de kolaylık sağlarken güvenmek sorun haline geliyor. Bu durumda devreye ön ödemeli kart olan otopay giriyor.

 

Bu ön ödemeli karta yapılan tutar sayesinde internet alışverişlerimizi hem çok güvenli hem de çok hızlı şekil de halledebiliyoruz. Öyle ki birçok siteden almak istediğimiz ürünlerin ödemesine sıra gelince kart bilgileri isteniliyor ve güven konusunda tereddüt ettiğimiz için ürünü almaktan vazgeçiyoruz. Artık otopay sayesinde istediğimiz ürünü kart bilgilerini vermeye gerek duymadan, özel bilgileri gizli tutarak güvenli şekil de alışverişlerimizi sağlıyoruz. Üstelik bu ön ödemeli karta sahip olmak çok kolay ve kısa süren bir işlem. Yapılması gereken internet üzerinden otopay talebinde bulunmak. Karta sahip olduktan sonra internet üzerinde ki işlemler oldukça hızlı ve kolay şekil de tamamlanıyor. Alışveriş yapmak istenilen site de güven içerisinde alınmak istenilen ürün satın alınıyor ve karta ön ödeme yapılan tutar başka bir bilgiye gerek kalmaksızın oradan ödeniyor.

 

Sizler de internet üzerinden alışverişler de veya internet ödemelerinde güvenli ve hızlı işlem yaparak rahat etmek için otopay alabilirisiniz. Aldığınız bu ön ödemeli kart ile özel bilgilerinizi hiçbir yer de kullanmak zorunda kalmadan hızlı ve güvenilir biçimde alışverişlerinizi tamamlarsınız.

admin
author

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir